2016, kombinovaná technika, koláž na plátne, 30x40 cm, značené na zadnej strane „D. Brunovský“
1989, kombinovaná technika na plátne, 80x70 cm, značené vpravo dole „Augustovič 89“
1997, akryl na plátne, 40x65 cm, značené vpravo dole „Stankóci“
1988, akryl na plátne, 65x75 cm, značené vpravo dole „Stankóci 88“
farebná serigrafia na papieri (44. nátlačok z nákladu 90), 40x28,5 cm, značené vpravo dole „Stankóci“
1986, akryl na plátne, 35,5x40 cm, neznačené
Na zadnej strane diela autorský štítok a štítok SFVU Dielo.
2020, olej, akryl na plátne, 150x100 cm, značené vstrede dole „Igor Piačka 2020“
2021, olej na plátne, 70x50 cm, značené vľavo dole „J. Piačková 2021“
2019, fúkané, brúsené sklo, lávový kameň, vitrážové sklo, výška 14,5 cm, neznačené
K dielu je priložený autorský certifikát.
aquatinta, lept, zlatá maľba na papieri (25. nátlačok z nákladu 50), 8x4,5 cm, značené vstrede dole „Katka Vavrová“
1993, lept, suchá ihla na papieri (1. nátlačok z nákladu 50), 42x49 cm, značené vpravo dole „Katarína Vavrová 1993“
2012, kombinovaná technika na plátne, 120x99,5 cm, značené na zadnej strane „Marek Ormandík 2012“
2012, olej na plátne, 30x25 cm, značené na zadnej strane „Marek Ormandík 2012“
2008, farebná serigrafia na papieri (122. nátlačok z nákladu 200), 12x12 cm, značené vpravo dole „Ormandík 08“